Mariusz Kowalski

Ekspert Finansowy w Simple Kredyt w Bydgoszczy

W branży finansowej od 2008 roku. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych. Zajmuję się również pomocą przy finansowaniu przedsiębiorstw. Doświadczenie zdobyłem pozytywnie finalizując ponad 1.000 spraw. Moje pośrednictwo jest bezpłatne.

2019

Simple Kredyt

W sierpniu 2019 roku dołączyłem do dynamicznie rozwijającego się zespołu Ekspertów Finansowych – Simple Kredyt w Bydgoszczy.

W naszym biurze możesz porozmawiać nie tylko o kredycie na zakup własnego, wymarzonego ‘eM’. Jest tutaj również biuro nieruchomości, zespół zajmujący się najmem mieszkań czy też w końcu projektantka, która pomoże zwizualizować plany urządzenia mieszkania.

Współpracujemy również z salonami samochodowymi w Polsce i posiadamy w ofercie szeroki wachlarz dostępnych marek – od miejskich, kompaktowych na luksusowych i prestiżowych kończąc. Zajmujemy się również pozyskaniem finansowania na samochód w formie leasingu czy kredytu celowego.

2013

Doradca Finansowy w Open Direct - mobilnej sieci sprzedaży Open Finance

Na początku 2013 roku zostałem Doradcą w Open Direct – mobilnej sieci doradców finansowych Open Finance w Bydgoszczy. Oprócz kredytów hipotecznych procesowałem również kredyty firmowe: inwestycyjne, obrotowe czy też leasingi. Posiadałem w tym czasie uprawnienia agenta ubezpieczeniowego, co umożliwiało moim klientom dopełnienia wszystkich formalności związanych z kredytem hipotecznym w jednym miejscu.

2010

Pośrednik Finansowy w Money Expert

Po dwóch latach pracy w banku zdecydowałem się poszerzyć moje doradztwo o wszystkie instytucje udzielające kredytów hipotecznych w Polsce. Byłem również odpowiedzialny za prowadzenie szkoleń wśród pośredników Money Expert.

2008

Doradca do spraw Kredytów Hipotecznych w Polbanku

Pierwsze kroki związane z doradztwem stawiałem w Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku w Bydgoszczy. Pod okiem doświadczonego zespołu zdobywałem wiedzę potrzebną do procesowania kredytów hipotecznych. Umiejętności, które nabyłem w tym czasie w banku, jak również podczas szkoleń prowadzonych przez certyfikowanych coucherów zostały przeze mnie wykorzystane w dalszej pracy zawodowej.

Moja praca to profesjonalna pomoc podczas całego procesu związanego z ubieganiem się o kredyt. Wskażę oraz omówię optymalne rozwiązanie dostępne dla Twoich potrzeb.

Moje pośrednictwo jest bezpłatne, a proponowane oferty wyłącznie bankowe.

Mariusz Kowalski

Specjalizacja

Certyfikat

Agent Pośrednika Kredytu Hipotecznego wpisany do Rejestru Pośredników Kredytowych i Instytucji Pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem RHA0012272